Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Dokonalé spojení pomocí aplikace KASAmax Backoffice a KASAmax Mobile
17.06.2020

Dokonalé spojení pomocí aplikace KASAmax Backoffice a KASAmax Mobile

O tom, že aplikace KASAmax Mobile je skvělý pomocník pro EET jsme psali zde na blogu již v několika článcích. Ty nejzajímavější si můžete pročíst zde:

Věděli jste však, že pokladní aplikací KASAmax Mobile to nekončí? Jestli tuto aplikaci již používáte, zřejmě jste pochopili, že je výhodné využít všech služeb i mimo elektronickou evidenci tržeb. Aplikace nabízí přehlednost transakcí, ale je možné ji doplnit i o nadstandardní funkce jako je mobilní číšník (psali jsme o něm zde: Zjednodušení markování pomocí mapy stolů) nebo aplikaci KASAmax Bakcoffice.


 
Co vám Backoffice přinese?
Jak už název napovídá Backoffice je vaše vzdálená správa k datům, které používáte skrze aplikace KASAmax Mobile, Waiter nebo i Queue. Kromě toho vám ale pomocník Backoffice nabízí i mnoho dalších funkcí, které je lepší nastavovat přes klasické webové rozhraní na počítači než pomocí aplikace v mobilu či tabletu.
 
Kombinace aplikací KASAmax Mobile a Backoffice umožňuje například tvorbu několika ceníků, které je možné upravovat a měnit. Můžete mít tedy například sezónní ceníky, které budete používat jen v létě nebo v zimě. Zároveň si můžete vést ceníky zvlášť, například pro kadeřnici Pavlu a zvlášť pro kadeřnici Petru. Ceníky se potom synchronizují do pokladen z Backoffice. Nemáte tak tolik starostí s převáděním dat a práce na provozovně se vám díky této aplikaci výrazně zjednodušuje.
 
Novinky v březnové aktualizaci Backoffice 
Nově v Backoffice máte spoustu nových funkcionalit. Aktuálně například PDF exporty skladových operací, díky kterým máte možnost detailně filtrovat položky. Nově jsou také vylepšené a doplněné některé výpočty do uzávěrek. Aplikace se neustále vyvíjí a jde kupředu. Rozhodně je si za co si připlatit :-)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz