Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pomocník SumUp v pokladně KASAmax Mobile
01.09.2020

Pomocník SumUp v pokladně KASAmax Mobile

Aplikace KASAmax Mobile, díky které máte možnost evidovat tržbu, se u našich zákazníků těší velké oblibě. Nabízí se však otázka, jakým způsobem zároveň poskytovat i další platby kromě hotovostních. Chápeme, že hledáte takové řešení, kde nebudete muset kombinovat různé programy, ale budete vše mít po ruce a v jedné aplikaci. Pokud chcete řešit platby v hotovosti, převodem a kartou na jednom místě, máme pro vás jednoduché řešení, a tím je aplikace KASAmax Mobile.
 
Jak pracovat se SumUp Air?
S aplikací KASAmax Mobile je možné zkombinovat malé, ale chytré zařízení SumUp, jehož integrace s aplikací je velmi snadná. A co toto zařízení umí? Přijímá všechny druhy debetních i kreditních karet, a kromě toho umí i dnes stále častější a oblíbenější metody Apple Pay a Google Pay. 


 
Mezi další přednosti SumUpu patří bezkontaktní i metoda přijmu platby, výdrž baterie až na 500 plateb, dobíjení pomocí microUSB (možnost dobít odkudkoliv např. z auta pomocí auto nabíječky). A registrace pro používání platebního terminálu zabere jen pár minut! I když byste možná čekali, že bude vyžadováno papírování, u tohoto zařízení stačí online registrace.
 
A jak taková platba přes SumUp Air probíhá? 
V aplikaci KASAmax Mobile postupujete jako při obvyklém markování s tím rozdílem, že vybíráte formu úhrady SumUp a dále postupujete dle nabízených kroků. Zákazník přiloží kartu k zařízení a následně proběhne platba. Zákazník může být vyzván k zadání PIN kódu, který se zobrazuje na OLED displeji umístěném na zařízení SumUp. Platbu dokončí jeho zadáním na dotykové klávesnici. Platební terminál nabízí samozřejmě kontaktní i bezkontaktní platbu kartou. 
 
Pokud se o SumUp zajímáte, ale bojíte se nastavení, nebo si nevíte rady, můžete využít našeho balíčku, v rámci kterého, vám s platebním terminálem pomůžeme.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz