Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Servis a podpora
Servis a podpora

Již déle než 18 let spolupracujeme s obchodníky a restauratéry, proto víme, že v každodenním provozu dochází k nehodám, které se nevyhýbají ani elektronickým pokladnám. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci, proto nechceme pouze prodávat pokladní systémy, ale nabízíme i komplexní služby, díky kterým budete mít neustále k dispozici funkční pokladnu a pokladní software KASAmax.

Jestli potřebujete s čímkoliv jednorázově poradit nebo si nevíte radi s nastavením pokladny,  neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 734 373 405  nebo 734 158 603.  Pokud jsou technici zaneprázdněni, využijte prosím emailové adresy podpora@kasamax.cz

V případě zájmu o zaškolení v ovládaní a nastavení pokladního systému KASAmax, můžete zakoupit službu zaškolení v systému KASAmax  nebo jednu ze dvou servisních smluv, která nabízí i  expresní řešení vašich požadavků a celou řadu dalších benefitů. 

Jak servisní smlouva funguje?

Každému klientovi KASAmax se snažíme co nejrychleji vyhovět při řešení jeho servisních požadavků, ať už prostřednictvím našich techniků nebo prostřednictvím našich obchodních partnerů. Servisní smlouva má zři zásadní výhody:

  • Jedná se o exkluzivní službu s okamžitou reakční dobou.
  • Klienti mají nárok na některé zpoplatněné servisní úkony zdarma, na ostatní získají slevu.
  • Servisní smlouva zajistí klientům servisní podporu i mimo pracovní dobu a o svátcích.

Servisní smlouva vám zajistí okamžité řešení vašich servisních požadavků. Pokud si pořídíte servisní smlouvu, jste při zpracování požadavků zařazeni do úzké skupiny klientů, kterým se věnuje speciální tým našich techniků. Za jednotlivé servisní úkony navíc platíte méně než klienti bez servisní smlouvy nebo je máte zcela zdarma.

 

Basic
1 990 Kč ročně
Platforma Android
Vzdálené připojení technika Zdarma
Dostupnost Po-Pá 9:30-17:00
Zaškolení v aplikaci KASAmax

Náhradní pokladna zdarma
Profi
3 990 Kč ročně
Platforma Android
Vzdálené připojení technika Zdarma
Dostupnost Včetně svátků a víkendů 
Zaškolení v aplikaci KASAmax

Náhradní pokladna Zdarma

 

Klienti se starší aplikací KASAmax Gastro/Obchod, která funguje na platformě Windows, si mohou vybrat ze servisních smluv Windwos Basic nebo Windows Profi.

Každá ze servisních smluv garantuje prioritní řešení servisních požadavků našich klientů tak, aby mohli svůj čas věnovat svému podnikání. O pokladní systém a jeho funkčnost se postaráme my ;)

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz