Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Jak na EET s aplikací KASAmax Mobile
18.09.2020

Jak na EET s aplikací KASAmax Mobile

Tento článek je určen pro ty z vás, kteří hledají dostupné (nízkonákladové) řešení pokladní aplikace a zároveň chtějí splnit veškeré povinnosti spojené s elektronickou evidencí tržeb. Jelikož chápeme, že v podnikání je jakýkoliv výdaj navíc přítěží, nabízíme Vám levnou a spolehlivou aplikaci KASAmax Mobile. 

Pojďme se tedy spolu podívat na jednoduchý návod, jak s naší aplikací pracovat! 

Prvním krokem je samozřejmě instalace aplikace do telefonu nebo tabletu. V případě nutnosti tisku účtenek vám bude stačit malá termotiskárna. Instalaci aplikace můžete provést zde na tomto odkazu nebo si ji ve Vašem telefonu vyhledat v App store (pro iOS) a v Goggle play (Android), stačí zadat do vyhledávače KASAmax Mobile

Jakmile se do vašeho zařízení aplikace naistaluje je nutné se registrovat. V úvodu tedy vyplníte Vaše jméno, e-mail, telefonní číslo a heslo (uvedeno na obrázku). Po přihlášení do aplikace se zobrazí základní nabídka: 

 • Prodej
 • Sortiment
 • Otevřené účty
 • Transakce
 • Uzávěrky
 • Nastavení

Abyste věděli, jak s jednotlivými položkami v nabídce pracovat, nachystali jsme pro Vás instruktážní videa na našem Youtube kanále, které naleznete i zde, v tomto článku. 


Jak v naší aplikaci tisknout účtenky? 

Než se dostaneme k samotnému tisku, je potřeba tiskárnu s Vaším zařízením propojit. V prvé řadě je nutné mít na telefonu i tiskárně zapnutý Bluetooth. Pak lze jednoduše v nastavení telefonu vyhledat danou tiskárnu a po propojení můžete v aplikaci využít i další možnosti, jako je tisk diakritiky nebo počet znaků na řádek. Aplikace Vám také umožní zvolit si vlastní hlavičku nebo patičku účtenky a samozřejmě také jednotkové ceny a zobrazení jednotky u položky. A teď už k samotnému tisku. Vy sami si můžete určit četnost tisku z několika možností, a to: 

 1. Vždy
 2. Vybrat během prodeje
 3. Nikdy
 4. Vybrat před prodejem 

Termo tiskárna

Platební metody a transakce 

Aplikaci je možné maximálně upravit dle potřeb do praxe. Pro pohodlné použití je možné nastavit jen takové platební metody, které skutečně používáte. U každé transakce máte možnost rozhodnout, zda se daná částka má zaevidovat pomocí EET či nikoli. Doporučujeme vždy při evidování EET zkontrolovat, zda jste připojeni k internetu. Pokud by se stalo, že se částka k evidenci neodeslala, je možné provést transakci znovu. Aplikace samozřejmě umožňuje i storno plateb. Tento systém zadávání je úplně stejný jako u prodeje. V aplikaci nabízíme uživatelům přehledný seznam všech plateb na jednom místě, kde je zaznamenaná hotovost, platba kartou nebo stravenkami. Zároveň nabízíme možnost rozlišovat v přehledu platby odeslané či stornované v režimu EET. 

Pokračujte na výběr pokladny nebo pokladní aplikace > Pokladní sestavy pro 3. a 4. vlnu EET

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz