Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pokladna pro více uživatelů? Žádný problém!
22.04.2020

Pokladna pro více uživatelů? Žádný problém!

Potřebujete EET pokladnu, která umožní přístup pro více uživatelů s rozdílnými identifikačními čísly na jednom zařízení a v jedné aplikaci? Určitě to znají lidé například z kadeřnictví, kde funguje provozovna na směny a kadeřnice či kadeřníci se střídají, ale jistě může jít i o další pracovní pozice. 
My pro vás máme řešení! KASAmax Mobile aplikace totiž umí spravovat více účtů najednou, což znamená, že už nebudete potřebovat několik pokladen na jedné provozovně. 

Jak takovou pokladnu použít v praxi?

Zařadit více uživatelů na jedno zařízení vám umožní aplikace KASAmax Mobile a její pomocník KASAmax Backoffice. Backoffice je praktická aplikace ve webovém rozhraní odkud máte vzdálený přístup ke všem operacím, které se provádí skrze aplikace KASAmax Mobile. Disponuje však i funkcemi navíc! Jednou z nich je právě možnost zařadit nová střediska s různými IČ a EET certifikáty. 

 

 

Další práce s organizací středisek v aplikaci je snadná. Stačí se vždy při účtování jednoduše překliknout ve střediscích, a v tu chvíli fakturujete na vámi přihlášeného uživatele (středisko s daným IČ a EET certifikátem). Díky této nadstandardní možnosti tak můžete používat jen jedno zařízení a tiskárnu v rámci jedné provozovny s více živnostmi.

Vyzkoušet aplikaci:

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz