Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vyzkoušet pokladnu
Vyzkoušet pokladnu KASAmax

Aplikaci Pokladna KASAmax si můžete bezplatně vyzkoušet ve svém mobilním telefonu či tabletu. Stažení aplikace je dostupné v obchodech Google Play či App Store. Každý nově registrovaný uživatel pokladní aplikace KASAmax má k dispozici 30 dní zkušební plnou verzi. Po uplynutí zkušební doby je automaticky aktivována verze zdarma (Lite). Plnou verzi aplikace máte možnost zakoupit v našem e-shopu.

 

Jak se zaregistrovat?

Po spuštění aplikace Vás aplikace vybídne k registraci. Vyplňte svoje jméno a příjmení, email, heslo a telefon.  Pokud vše přobehne v pořádku, bude Vám na zadanou emailovou adresu odeslán potvrzovací email s heslem do aplikace.

Jaký je rozdíl mezi plnohodnotnou verzí aplikace a verzí zdarma?

Po uplynutí zkušební doby budete mít možnost účtenky dále markovat prostřednictvím číselníku. Budete mít i nadále možnost vytvářet až 30 účtenek během 30 kalendářních dnů. Plnou verzi aplikace si může uživatel kdykoliv zakoupit v podobě půlroční, roční nebo neomezená licence. Více informací.

Proč se vyplatí kombinace aplikace KASAmax se vzdálenou správou KASAmax Backoffice?

Vzdálená správa KASAmax Backoffice je webová aplikace, díky které máte vynikající přehled o tom, co se na Vašich pokladních zařízeních právě účtuje, jaký je stav skladů, znáte aktuální ceníky a to vše v reálném čase. Backoffice tak zjednodušuje práci v pokladně KASAmax. Berte na vědomí, že nastavení v aplikaci Backoffice má prioritu před samotným nastavení v pokladně KASAmax. Pokud zvažujete používat pokladnu KASAmax i vzdálenou správu Backoffice doporučujeme nastavení provést přímo v Backoffice, odkud se nastavení přenáší i do aplikace.

Dále doporučujeme:

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz