Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Přehled novinek v aplikacích KASAmax ke konci roku 2019
02.01.2020

Přehled novinek v aplikacích KASAmax ke konci roku 2019

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled novinek v aplikacích KASAmax vydané do prosince 2019. Co je nového?

KASAmax Mobile + Waiter

 • Rezervace stolů - Rezervace stolů s grafickým zobrazením rezervací na mapě stolů, společně s blokací dotčených stolů v případě blížící se rezervace. V rámci rezervace lze stanovit počet osob, termín a jméno, na které je rezervace vytvářena. Rezervace lze vytvářet přímo na mapě stolů nebo pomocí kalendáře ve správě rezervací.
 • Sleva na položku - Nově je možné slevu na položku upravovat i během prodeje. Namarkujte položku a upravte její slevu pomocí dialogového okna pro úpravu namarkované položky.
 • Rozdělení položek na účtu - Aby bylo možno přidávat rozdílné slevy a poznámky, byla přidána možnost rozdělit identické namarkované položky. Takto rozdělené položky je možné zpětně také sloučit.
 • Tisk bonů - Aplikace nyní podporuje možnost tisku stejného bonu několikanásobně, a to i na stejnou tiskárnou. Několikanásobného tisku lze docílit tak, že pro tisk bonů na zvolené středisko se v nastavení vytvoří více (identických) tiskáren.
 • Spropitné pro platební terminál SumUp Air - V nastavení platebního terminálu je nyní možné aktivovat funkci spropitného pro platební terminál SumUp Air. Po aktivaci bude obsluha při platbě kartou dotázána na celkově placenou částku včetně spropitného.
 • Správa hotovosti - Aplikace vede nově evidenci hotovosti s podporou operací příjmu a výdeje. Tyto operace jsou prováděny automaticky na základě prodeje v hotovosti, lze je ale provádět také manuálně.
 • Prodej pomocí PLU - Režim prodeje položek lze nově doplnit o prodej pomocí čísla PLU, v rámci kterého lze přidávat položky na účet zadáním PLU pomocí číselníku.

Další informace o produktech zde:  EET pokladní aplikace KASAMax Mobile  / Mobilní číšník KASAmax Waiter

Novinky KASAmax 2019

KASAmax Backoffice

 • Online manuály - Do vzdálené správy byly přidány přepracované online manuály, které zahrnují popis funkcí aplikací Mobile, Waiter a Backoffice.
 • Optimalizace - Vzdálená správa je neustále optimalizována za účelem docílení maximální stability a rychlosti. Optimalizací se dočkali zejména reporty, synchronizace a tvorba vlastních uzávěrek.
 • Exporty do souboru Excel - Reporty prodejů a pokladníků, stavy skladů a účetní doklady, lze nově ve vzdálené správě exportovat do souboru Excel.  

Další informace o produktu zde: Vzdálená správa KASAmax Backoffice

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz