Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Podpora zákaznických karet v KASAmax Mobile
06.11.2020

Podpora zákaznických karet v KASAmax Mobile

Podpora zákaznických karet nabývá na síle. Pokud u vás ve firmě využíváte množstevních či věrnostních slev nebo zkrátka jen chcete zákazníka, co nejdříve obsloužit, zákaznická karta a čtecí zařízení se určitě budou hodit.


 
Zákaznické karty s čárovým kódem v KASAmax Mobile
V KASAmax Mobile jsme právě vydali novou verzi aplikace, kde je tato novinka zahrnuta. Pokud vaše hardwarové zařízení disponuje čtečkou karet, nikoliv QR, ale klasických čárových kódů, potom zbystřete! Od této chvíle vám nabízíme pohodlné využití této funkce skrze naší aplikaci KASAmax Mobile.
 
Můžete například během prodeje načíst zákaznickou kartu, tím se na klientský účet načte prodej a automaticky se přiřadí sleva. EAN čárový kód ze zákaznické karty však do aplikace lze naťukat i manuálně. To znamená, že k této nové funkci v KASAmax Mobile nepotřebujete vždy čtečku, ale můžete naťukat zákaznickou kartu i pomocí číselníku.
 
Jak nastavit věrnostní či množstevní slevy 
V Backoffice je Adresář kontaktů, který obsahuje Klienty. U každého klienta je záložka Benefity, ve které se definuje sleva pro klienta a číslo zákaznické karty.
 
V pokladní aplikaci je pak nutné mít aktivní licenci a v nastavení prodeje aktivní Výběr klienta na obrazovce prodeje. Po načtení čárového kódu ze zákaznické karty na obrazovce prodeje pak dojde k načtení klienta k účtu a automatickému přiřazení slevy.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz