Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Novinka na trhu vyvolávací systém KASAmax
26.12.2022

Novinka na trhu vyvolávací systém KASAmax

Nenuťte své zákazníky hlásit se o jídlo jako děti ve škole. Dělejte to jako profíci, pořiďte si vyvolávací systém! A čas, který ušetříte, můžete věnovat svým dětem. KASAmax Queue, jsme vyvinuli tak, abyste si jej mohli přizpůsobit dle Vašich potřeb.

Zkombinujte vyvolávací systém KASAmax Queue společně  s pokladní aplikací KASAmax Mobile a optimalizujte svůj provoz, který můžete v reálném čase sledovat a spravovat ve svém webovém prohlížeči díky vzdálené správě KASAmax Backoffice. 

Vyvolání připravené objednávky

Jakmile se dostane objednávka do připraveného stavu, jsou klienti o přechodu informováni jak graficky, tak zvoleným zvukovým upozorněním. Vyvolání objednávky se automaticky opakuje, pokud si objednávku klient nepřevezme! 

Snadná správa objednávek

Objednávky je možné snadno spravovat pomocí webového rozhraní. Můžete tak činit na jakémkoliv zařízení Windows, Android, iOS, macOS nebo Linux! Na jednom stanovišti můžete mít objednávky pouze ve stavu Připravuje se, na druhém pak pouze Připraveno, nebo můžete vše spravovat z jednoho místa. Objednávky lze do systému zadávat ručně, nebo pomocí pokladní aplikace KASAmax Mobile.

Přizpůsobení zobrazení objednávek

Skrze administraci si můžete upravovat způsob, jakým se zobrazují objednávky Vašim klientům, a to v reálném čase! Nastavte si barvy, velikost písma, počty sloupců a řádků, text v patičce, nebo zvukové upozornění pro připravenou objednávku.

Integrace s KASAmax Mobile

Vyvolávací systém KASAmax Queue je integrován s pokladní aplikací KASAmax Mobile. Objednávky se tak generují automaticky. Vy jen řídíte jejich průběh!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz