Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Letní aktualizace aplikace KASAmax Mobile a Backoffice
21.07.2020

Letní aktualizace aplikace KASAmax Mobile a Backoffice

Ani v létě nepřijdete o novinky v aplikaci KASAmax Mobile a Backoffice. V poslední verzi najdete novinky v oblasti generování reportů a vlastních uzávěrek. Více v tomto článku.

Generování reportů a vlastních uzávěrek kvůli tisícům účtenek a prodejních položek některým uživatelům trvalo dost dlouho. V předchozí implementaci se poslal dotaz na server a čekalo se na dokončení. Vzhledem k tomuto vytěžování serveru se mohlo stát, že požadavek vrátil chybu.

Nyní se pošle požadavek na generování, tento požadavek se ověří, uloží a pošle se potvrzení, že požadavek na zpracování byl přijat. Aplikace tak nyní nedrží trvale se serverem aktivní spojení a díky této optimalizaci dostanete odpověď dříve. Navíc o procesu generování jste po celou dobu informováni v podobě zprávy o aktuálním stavu zpracování. Následně je uživatel informován, že report/uzávěrka jsou dostupné k zobrazení/stažení.

Hlavní výhody této aktualizace:

  • generování reportů a uzávěrek, které neblokuje práci ostatních uživatelů
  • dokončení výpočtu „na pozadí“, takže výpočet není časově omezen nastavením serveru
  • zpětná vazba uživateli o aktuálním stavu generování
  • nové ukládání reportů "Prodej položek" a "Čistý zisk" do historie, takže je možné se k již vygenerovaným reportům vracet

Přejeme vám příjemné léto, tým KASAmax

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz