Logo
PO - PÁ 9:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Lednové novinky v aplikaci KASAmax
10.01.2023

Lednové novinky v aplikaci KASAmax

Lednové novinky v aplikaci KASAmax přináší změny v markování, odstranění funkce EET, řešení podpory Bluetooth pro Android 12 a rozpočítání slev a zaokrouhlení do položek a skupin. Pojďme se na tyto novinky podívat blíže.

Novinka v markování ve verzi 1.28.3

Doposud markování přes kalkulačku fungovalo tak, že při zadání „5 x 6“ se namarkuje 1 x položka s částkou 30,- Kč. Nově je v nastavení Prodeje možnost zaškrtnout „Násobení jako množství“, kdy po zaškrtnutí funguje markování přes kalkulačku tak, že při zadání „5 x 6“ se namarkuje 5 x položka s částkou 6,-Kč.

Odstranění EET z aplikace (zatím Android)

Jak už asi víte, systém EET je od 1. ledna 2023 zrušen a z tohoto důvodu začínáme pracovat na definitivním odstranění této funkce z našich aplikací. Aktuálně se s touto podporou již nesetkáte například v zařízeních Android.

Bluetooth problémy na Android 12

Na zařízeních s Android 12 jsme aktualizovali funkci Bluetooth v rámci práv Android API 31. Tato aktualizace řeší komunikaci v souvislosti s tiskem. Stejně tak, pokud používáte terminál SumUp, lze problémy s právy Bluetooth možné obejít znovu přidáním tiskárny. Tím se vyvolají 2 dialogy pro práva, která uživatel musí potvrdit. Následně bude spojení se SumUp terminálem opět funkční.

Rozpočítání slev a zaokrouhlení do položek a skupin

Report prodeje položek a skupin dříve generoval hodnoty z položek účtu a nebral na vědomí následnou slevu na účet a zaokrouhlení. Nově jsme do reportu přidali sloupečky, kde jsou hodnoty reflektovány. Sleva na účet a zaokrouhlení se při výpočtu zpracovává pro každý účet zvlášť a rozdíl se pak poměrově rozdělí mezi položky. Změna je viditelná pouze v XLS exportu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz