Logo
Obchodní linka
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Stolní pokladny
 3. KASAmax Mobile MAXI 8"

KASAmax Mobile MAXI 8"

Pokladna KASAmax Mobile MAXI 8 je novinkou pro rok 2022. Díky většímu 8" displeji lze pokladnu použít v "překlopeném" režimu, který nabízí přehlednějš... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
5 432,90 Kč
4 490,00 Kč
bez DPH
ks
Splátková kalkulačka Essox
Číslo produktu:PO003
Výrobce:KASAmax
Kompletní specifikace

Pokladna KASAmax Mobile MAXI 8 je novinkou pro rok 2022. Díky většímu 8" displeji lze pokladnu použít v "překlopeném" režimu, který nabízí přehlednější a rychlejší ovládání. Pokladna vyniká také její skvělou cenou, za kterou získáte kompletní pokladní řešení vhodné do všech menších provozoven. Stejně jako u pokladny KASAmax MAXI 7 zaujme pokladna MAXI 8 svým kompaktním provedením a ušetří vám mnoho důležitého prostoru. 

 

Pokladna je vhodná pro majitelé barů, food courtů, kaváren, malých obchůdků, koupaliště, posiloven a do dalších menších provozoven. 

 

Výhodou pokladny je možnost připojení k internetu pomocí Wi-Fi. Připojení k internetu však není podmínkou, ale výhodou. Pokladní aplikace KASAmax je pak automaticky aktualizována a nabízí i možnost napojení na vzdálenou administraci KASAmax Backoffice

 

Vzhledem ke své mobilitě mohou pokladnu využít i majitelé restauračních zařízení jako mobilního číšníka a obsluhovat klienty v rámci celé restaurace. Tuto nespornou výhodu nabízí zabudovaná baterie v tabletu i přenosné tiskárně. 

 

Díky termálnímu tisku nemusíte řešit doplňování inkoustu. Jedná se o úsporný tisk na teplocitlivý papír, který koupíte jak na našem eshopu, tak v jakémkoliv papírnictví. 

 

V pokladně je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax Mobile, která nabízí více možností markování. Markovat můžete položkově s pevně stanovenou cenou nebo libovolnou částkou na položku/skupinu. Samozřejmostí je možnost výběru sazeb DPH. Každý si tak může vybrat způsob, který nejvíce vyhovuje typu jeho provozu. Další nepostradatelné funkce jsou pokladní uzávěrky, markování na více účtů a přehledy transakcí. V případě potřeby můžete evidovat tržby i do systému EET. Díky vzdálené administraci nabízí aplikace KASAmax Mobile i možnost definice mapy stolů, skladové operace a další nadstandardní funkce. 

 

Aplikaci KASAmax Mobile nastavíte během pár minut a můžete začít ihned markovat. Pro rychlé seznámení je k  dispozici manuál a videomanuály.

 

Součástí nákupu pokladního systému je zdarma jeho nastavení a zaškolení v ovládání pokladní aplikace.

 

Jak již bylo popsáno, v pokladní sestavě je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax Mobile, která je k vyzkoušení na dva měsíce. Následně lze využít verzi Lite, která je i po této době zcela zdarma, ale některé funkce v ní nejsou přístupné. Je také limitována počtem účtenek v měsíci. Aplikaci KASAmax Mobile můžete zakoupit na 6, 12 měsíců nebo formou neomezené licence. Více informací naleznete kliktnutím na tento odkaz

 

Specifikace

 

Výhody

 • úsporný tisk
 • "překlopený" režim
 • rychlá doba odezvy
 • připojení k internetu prostřednictvým Wi-Fi
 • plnohodnotný pokladní systém
 • intuitivní ovládání
 • lehce přenositelné
 • kompaktní rozměry
 • nízká cena
 • možnost napájení z interní baterie (tablet i tiskárna)
 • režimy aplikace (gastro, obchod, služby, rychlý prodej, fastfood)
 • markování položkově nebo číselníkem, případně sazbou DPH
 • možnost připojení platebního terminálu SumUp  nebo ComGate

 

Ke všem pokladním systémům s aplikací KASAmax Mobile nabízíme i vzdálenou administraci KASAmax Backoffice, která nabízí celou řadu užitečných funkcí pro správu vašeho provozu. Více informací naleznete kliknutím na tento odkaz.

 

Pro náročnější klienty nabízíme také možnost připojení mobilního číšníka KASAmax Waiter nebo napojení na vyvolávací systém KASAmax Queue

 

Vyzkoušejte si mobilní pokladní aplikaci KASAmax Mobile zcela zdarma na svém telefonu nebo tabletu. Naleznete ji ve vašem obchodě obchod Play i App Store.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz